Anahtarsız Geçiş Sistemleri

Anahtarsız Geçiş Sistemleri

Anahtarsız Geçiş Sistemleri

Ev, iş yeri ve daha satılabilecek pek çok alan da kontrol sağlanması için her türlü personel ya da insan giriş çıkışlarının ya da ziyaretçi giriş çıkışlarının denetiminin sağlanmasına Anahtarsız Geçiş Sistemleri denmektedir. Kartlı geçiş sistemlerinde manyetik okuyucu, mifare okuyucu, smart okuyucu ve proximitykart okuyucular olarak tüm kart okuyucularını sınırlandırmak mümkündür. Özellikle iş yerlerinde kötü niyetli kişiler için alınmış güzel bir önlem olarak da kullanılmaktadır.

Anahtarsız Geçiş Sistemleri fiyatları

Kartlı geçiş sisteminin kullanıldığı alanlar Okul, dershane, hastane, ofis ve daha sayılabilecek pek çok yer de kişilerin giriş çıkışlarının rahatlıkla kontrol edilmesi sağlanır. Her kişi için özel olarak düzenlenmiş kart bulunur ve kartın olmaması durumunda kişiler içeri giriş sağlayamamaktadır. Elektronik olarak düzenlenmiş olan kart okuyucular bilgisayara bağlıdır. Böylelikle giriş çıkışlar rahatlıkla takip edilebilmektedir. Tüm çalışma şekilleri parametreler altında toplandığı için rahat bir şekilde kontrol sağlanabilir. Çeşitli firmalardan kartlı geçiş kontrol sistemleri fiyatları hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak seçim yapmak sizin elinizde olsa da son teknolojiye uygun uzun süre kullanabileceğiniz cihazlar seçmenizde fayda vardır.

Kartlı geçiş kontrol sistemleri

Kartlı okuyucu çeşitleri konusunda oldukça fazla çeşit bulunur. Bunlardan bir kaçına örnek vermek gerekirse; SC-403 kart okuyucular, Standalone, Prox 858, şifreli kart okuyucular, Mifare ve daha pek çok model hakkında örnekler bulabilirsiniz. Kartlı geçiş yerlerinin pek çok kullanım alanı bulunur. Binaların girişinde kullanılan kartlı sistemler bunların yanı sıra otel kapı kilitlerinin açılmasında da kullanılmaktadır. Ayrıca otel odalarının içerisinde kartın belli bir bölgeye takılmasıyla elektrikler çalışmaktadır. Böylelikle büyük bir enerji tasarrufu sağlanmış olur. Kartlı geçiş kontrol sistemleri sayesinde kullanım sağlanırken insanlara büyük avantajlar sağlamaktadır. Oluşturulan tüm giriş kartları istek üzerine resimli ya da resimsiz olarak düzenlenebilir. Bunun yanı sıra istek üzerine tek ya da çift taraflı baskı da yapılabilmektedir. Kartlı okuyucu sistemi kullanan yerlerde kişi, zaman ve mekân sınırlaması bulunmamaktadır. Kartlı geçiş sistemlerinde kartların yanı sıra el izi, yüz geometrisi, imza tanıma, parmak izi, iris tanıma ve daha pek çok geliştirilmiş teknoloji bulunmaktadır.

 Anahtarsız Geçiş Sistemleri

Anahtarsız Geçiş Sistemleri

Anahtarsız Geçiş Sistemleri

Bu gönderiyi paylaş