Pratik Kart video

Pratik Kart video


Göstergeç Nedir;

Apartman, ofis, bina Giriş kapılarında kullanılan anahtarsız geçme olanağı sağlayan sistemdir kısaca tanımlamak gerekirse günümüzde insanlar ev işyeri gibi yere girerken birçok anahtar kullanmakta ve bunları pratik bir şekilde olmasını istemekte işte burada göstergeç dediğimiz kapının üzerine ana ünitesi montajı yapıldıktan sonra anahtarlık yanına takılan küçük akbil boyutlarındaki anahtarı 5-10 cm yaklaştırğınızda kapının açılmasını sağlayan sistemdir

Göstergeç sistemi;

Hırsızlık olaylarının artdığı son zamanlarda bu sistem oldukça faydalı bir sistem olarak revaçta ayrıca ofis, hastane, kütüphane, depo, bahce, kapıları, personel geçişi olarakta kullanılır. Bina girişlerinde yaşlı insanların anahtar kullanım zorluğu çekmemekte ve çocukların kilit içerisinde anahtar kırma olasılığını da ortadan kaldırır. istenirse şifreli yada kartlı veya hem kartlı hem şifreli olan sistemlerde mevcuttur.

Göstergeç Fiyatları;

Otuz daireli bir aptmanı örnek verecek olursak daire başına ortalama 15 tl gibi rakamlar düşmekte buda kilitde anahtar kullanımı azaldığı için kilidin ömrünü uzatmakta ve böylelikle maliyetini 1-2 yıl gibi bir zamanda amorti etmekte.

Göstergeç montajı nasıl yapılır;

Orta Düzey elektrik bilgisi olan herkes yada elektrikciniz içerisinde çıkan montaj kılavuzu ile Herhangibir yeri kırmadan delmeden göstegeç makinanın üzerinde bulunan çok güçlü çift taraflı yapıştırıcı ile kapıya sabitlenir ofis kapıları için 12v güç kaynagından elektrik verilir bina ve apartmanlarda mevcutdaki kapı otomotiğini açan 12v elektrik kullanılır ayrıca bir güç kaynagına ihdiyaç yoktur baglantısını yaptıktan sonra göstergeç sistemimiz çalışmaya hazırdır.Yine eskiden oldugu gibi ister anahtar ile ister daireden kapı otomotiğine basılarak istersenizde göstergeç ile çalışmaya devam eder bu sistem diğer sistemleri iptal etmez sadece ek bir kapı açma modülüdür.

pratik kart kutu içeriği; bir adet prtaik kart makinası bir adet yönetici kart bir adet balık anahtarlık montaj ve kullanım kılavuzu pratik kart göstergeçi.
Pratik Kart video
Pratik Kart video
Pratik Kart video
Pratik Kart video