göstergeç

Göstergeç Sistemleri

Göstergeç kapı sistemleri ile apartman ve sitelerde basit ve kolay kurulumu gün geçtikçe apartman giriş sistemi ürünlerinde tercih edilen basit ve kolay geçiş cihazları arasında yer almaktadır. Güvenlik önlemleri ve göster geç anahtarı olmayan kişilerin apartman veya bina girişlerine imkan vermemesi ürünün daha yaygın olarak kullanılmasına olanak vermektedir.

Göster geç kapı sistemleri her apartman ve bina için uygulanabilmesi, apartman, site veya binada herhangi bir şekilde tadilat yapılmaması ürünün kullanım avantajları arasında yer almaktadır. Göstergeç kapı sistemleri her kullanıcıya verilen göstergeç kapı sistemi anahtarı ile kullanıcıların apartmana giriş ve çıkışlarını sağlamaktadır. Apartman ve site sakinleri hızlı ve basit geçiş sistemi ile ellerinde olabilecek poşet ve benzeri ürünler olması durumunda cebinden veya çantasından göster geç anahtarlığı okutarak bina veya apartman giriş sağlayabilirler.

Göstergeç sistemi fiyatları

göster geç anahtar, göstergeç kapı sistemi için firmamızla iletişime geçebilir. Uygun, ekonomik ve ucuz göstergeç kapı sistemi ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Göstergeç Kapı Otomatiği

ürünümüz nasıl montaj edilir ?

Cihazımızın montajı ile ilgili bilgileri kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz. Basit Kurulumu ile çok kısa sürede ürün montajını gerçekleştirebilirsiniz.

Göster geç Apartman Kapı Geçiş Sistemi Montajı

Cihazın arka tarafındaki yapışkanların üstünde bulunan koruyucu tabakayı kaldırın Cihazı apartman kapısının iç tarafından apartmanın içine gelecek şekilde monte edilmelidir. Cihazı monte etmek için yapıştırıldığında arkasının dışarıdan görünmesine olanak sağlayan ve metal olmayan düz bir yüzey seçin. Göstergeç Cihazı montajı yapılacak yerin Kuru olmasını sağlayın Kapı otomatının elektriğini, zil trafosunun sigortasını indirerek kesiniz. Kapı otomatiğine giden kablonun iki telini de Göster geç cihazına yakın bir noktadan kesiniz. Kestiğiniz tellerin uçlarındaki izolâsyonlarını 1-1,5 cm uzunluğunda soyunuz. Sarı ve yeşil telleri, kesilen tellerin kapı otomatına giden kısmına, Mavi ve mor telleri, kesilen tellerin trafo ve butonlara giden kısmına Kırmızı ve siyah telleri de trafonun uçlarından gelen, cihazın çalışmasını sağlayacak gerilimi alabileceği tellere, bağlayın Bağlantıları bir kez daha kontrol ettikten sonra yapılan ekleri izole bantla güzelce izole edin ve kabloları kablo bağıyla güzelce toparlayın Zil trafosunun sigortasını kaldırarak sisteme elektrik veriniz Anahtarsız Geçiş cihazının ekranında yazıları gördüyseniz ve tanımlı bit kart okutunca kapı otomatını çektiriyorsa işlemi başarıyla tamamladınız demektir. Göster geç Anahtarsız geçiş sistemi ürünümüz hakkında geniş bilgi için firmamızla iletişme geçebilirsiniz.

Göstergeç Cihazı Kullanımı

Göstergeç Cihazı kullanımı ile ilgili bilgiyi ekli yazımız ekinde bulabilirsiniz. Anahtarsız geçiş sistemlerinden biri olan ürünümüz kullanım talimatlarına dikkat edilmesi durumunda daha etkili bir ürün kullanımı sağlanacaktır.

Göstergeç Cihazı Kullanımı

Göstergeç , manyetik alanı kullanarak kart okuma işlemini gerçekleştirir. Bu sebepten kartı okutmak için cihaza yaklaştırmak yeterlidir, temas etmesi gerekmez. Göstergeç cihazına Okutulan kartın kapıyı açması için tanımlanmış olması gerekir. Metaller manyetik alanı etkilediği için kartı metal bir cisimle beraber cihaza yaklaştırdığınızda okuma işlemi gerçekleşmeyebilir. Cihaz, her iki yüzünden de kart okuyabilir Göster geç cihazı, anahtarsız geçiş kapı sistemi kullanım detaylar hakkında geniş bilgi için firmamızla temasa geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistemi Montajı

Göstergeç Sistemi ürünümüzün montajında Dikkat edilmesi gereken bilgileri aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz. Ürünümüzün kurulumundan önce cihazla ilgili olarak kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz.

Göstergeç Sistemi Montajı

Cihazın montajını mutlaka yetkili kişilere yaptırınız.
Cihazı şebeke gerilimine(220 VAC) bağlamayınız.
Cihazın metale yakın monte edilmesi okuma mesafesini etkileyebilir.
Cihazın sıvı sızdırmazlığının olmadığı dikkate alınmalıdır ve direk sıvıya maruz bırakılmamalıdır.
Kullanılan yapışkan bantlar yapıştırıldıktan 24 saat sonra en yüksek kuvvetine ulaşır.
Cihazın tuşlarına sert ve sivri cisimlerle basmayınız.
Cihaz önerilen kullanımı dışında kullanmayınız.
Cihazın bir güvenlik cihazı olmadığı sadece kontrollü kapı açacağı olduğu unutulmamalıdır.
Cihaz mevcut sisteme kapıyı açma anında 2,4W lık ekstra bir yük bindireceğinde. Zil trafosunun bunu karşılayacak güce sahip olması gerekir. Bu sebepten 10W lık bir trafo tavsiye edilir.

Yukarıda bahsi geçen hususlara Göstergeç ürünü montajı yapılmadan dikkat edilmesi. Ürününüz uzun süreli olarak kullanıma imkan verecektir.

Göstergeç kapı Sistemi Fiyatları

Göstergeç sistemi fiyatları ürün çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Göstergeç veya okut geç temassız Apartman geçiş sistemleri fiyatları ürün içinde kullanılan RFID alıcıların kalitesi ile belirlenmektedir. Ayrıca Şifreli, kartlı, hem şifreli hem kartlı modeller arasında fiyatlar farklılık gösterir Göstergeç sistemi, Anahtarsız geçiş sistemi hakkında geniş bilgi için firmamızla temasa geçebilir. Ürün Fiyatımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Göstergeç Sistemi Nedir

Göstergeç sistemi temassız geçiş sisteminin genel bir ismidir. Bina, Apartman site kapı girişlerinde ve çıkışlarında kullanılan ürün Pratik ve Hızlı geçiş olanağı sağlamaktadır. Bu sayede Anahtarlık veya anahtar arama derdi olmadan Apartman, Bina veya site kapı veya kapılarından geçiş olanağı sağlamış olacaktır. Temassız olması daha hızlı geçiş imkanı sağlamasının yanısıra pratik kullanımı ile daha basit kapı geçiş imkanı oluşturmaktadır.

Göstergeç Sistemi

1 Adet Cihaz ve buna bağlı bulunan kartlarla çalışan ürünlerdir bir cihaza 199 Daire ve her daire için 16 adet kart tanımlayabilme imkanı bulunmaktadır. Göstergeç cihazına tanımlanan Kart ve anahtarlıklar la Kapı veya Site kapılarından hızlı ve güvenli bir geçiş sağlanmış olacaktır.

Göstergeç Cihazı veya Göster Geç Kapı geçiş sistemleri binanızda herhangi bir şekilde tadilat gerektirmeden uzun yıllarca kullanabileceğiniz bir üründür. Kullanım basitliği ürünün ön plana çıkmasında ki en büyük etkendir.

Göster geç Sistemi veya Göstergeç cihazı Proxmty Kartlar veya Göstergeç Anahtarlıklar la çalışmaktadır.

Göstergeç Sistemi Yeni Anahtarlık Tanıtılması

Sistem üzerinden yeni anahtarlık tanıtabilmek için Master kart ile sisteme giriş yapılması gereklidir. Master Kart ile sisteme giriş yapılmasından sonra sistem üzerinde Kart ve Anahtarlık tanımlaması yapılabilecektir. Her Daire için 16 tane maksumum anahtarlık tanımlaması yapılabilir.

Göster geç Sistemi, Göstergeç Sistemi Fiyatları ve hakkında geniş bilgi için Firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistemi Kullanım Alanları

Göstergeç Sistemi veya anahtarsız geçiş sistemi kullanım alanları çok geniştir. Ofislerde, Hastanelerde, Apartmanlarda, Siteler de ve Kontrollü kapı geçişinin gerekli olduğu her alanda Göstergeç Sistemi Kullanılmaktadır.

Ürünün Pratik kullanımı ve Hızlı geçişe olanak sağlaması Kapı giriş ve çıkışlarında tercih edilme nedeni olmaktadır. Maliyetlerinin düşük olması ürünün kullanımını daha fazla yaygınlaştırmaktadır.

Ofis Kullanımı Göster geç

Ofis kapı giriş ve çıkışlarında kullanılan Anahtarsız geçiş sistemi basit kullanımı ile tercih edilmektedir. Yetkili kişilerin girişi sağlanabileceği gibi yetkisiz kişilerin girişleride engellenebilmektedir. Ofis için Kapı geçiş sistemleri her kapı için uyumluluk göstermektedir. Kapı kilidinin elektronik olması sistemin aktif hale gelmesi için yeterli olacaktır.

Hastahane Geçişlerinde Anahtarsız Kapı Geçiş

Hastane ve Hijyenin önemli olduğu noktalarda ve alanlarda temassız geçiş ürünlerinden olan Göstergeç Sistemi kullanımı yaygındır. Kapı geçiş sistemleri ürünlerinden olan Göstergeç Sistemi temassız olmasından dolayı tam bir hijyen güvenliği sağlamaktadır. Hasta yakınları için oluşturulacak olan ziyaretçi kartları ile belirli kapılardan geçmelerine olanak sağlanabilir. İstenilmeyen kapı girişlerinden geçiş engellenebilmektedir. İstenmeyen kişilerin giriş yapması engellenecek bu sayede Kapı güvenliği ve geçişi kontrol altına alınabilecektir.

Göstergeç Sistemi Apartmanlar

Temassız geçiş sistemi olarak bilenen veya Kapı geçiş sistemi diye adlandırılan Göstergeç sistemi en çok Apartman Kapı girişlerinde kullanılmaktadır. Bina veya Site Kapılarından kullanılan cihaz sayesinde daha pratik ve rahat geçiş sağlanabilmektedir. Her Daire için 16 tane anahtarlık tanımlanabilir bu sayede basit ve pratik geçiş imkanı sağlanmış olacaktır.

bu Sistem hakkında geniş bilgi Fiyat, Fiyatları, Çeşitleri ve özellikleri hakkında firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

göstergeç

göstergeç

göstergeç

göster geç