kale şifreli kilit

kale şifreli kilit

kale şifreli kilit

Dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden özellikleri ile kale şifreli kilit tüm dünyada tercih edilen bir marka olmuştur. Kale kilit bilgisayar denetimli ve otomasyona dayalı üretim hattıyla yarım asırdan fazladır güvenebileceğimiz ürünleri piyasaya sunmaktadır. Bina girişlerinde özellikle yaşlı kişilerin anahtar kullanım zorluğu çekmemeleri için tasarlanan sistemler kullanım kolaylığı açısından pek çok fayda sağlamaktadır.

Kale şifreli kilit fiyatları

Personel takip, üye takip sistemleri olmak üzere güvenlik de dâhil pek çok konuda ihtiyaç duyulan sistem pratik kullanımı ile kalabalık mekânlarda tercih edilen bir sistemdir. Kale şifreli kilit fiyatları model, ihtiyaç, kullanılacak alana göre farklılıklar göstermektedir. Kilitli kapı sisteminin ana amacı tam güvenliği sağlamaktır. İzinsiz girişler önlendiği gibi istenen bölümlere de girişler kısıtlanır. İşletme belli bir disiplin altında tutulur. Erişim kontrol edilirken istenen başlıklar için raporlama da yapılmış olur.

kale şifreli kilit sistemi

Estetik yapıları ve yenilikçi modelleri ile her türlü dekorasyonla uyum sağlayan kilitler işlevsel olarak pek çok alanda kullanıma uygundur.Paslanmaz seçenekleri ile güvenlik hissini tam olarak yansıtan dolap kilitleri şifre unutulması durumuna karşılık olarak kartlı ve anahtarlı yedekler içerir.Kapılarında ekstra güvenlik görevlisi tutmak istemeyen apartmanlar kapılarına kale şifreli kilit sistemi uygulaması getirerek rahat bir nefes almaya başlamışlardır.Sistem bir kere kurulduktan sonra düzenli olarak değiştirilen şifrelerle güvenlik sürekli olarak sağlanmış olmaktadır. Kale şifreli kilit sistemleri iç mekân ve dış mekân özelliklerine göre farklılıklar sunmaktadır. Hava ile temas edecek ortamlarda kullanılacak kilitlerin mutlaka metal kasa ve su geçirmez özelliklere sahip olması gerekmektedir. Tuş takımının kaliteli olması da uzun ömürlü olabilmesi için gereklidir. Personel kısıtlamasına giderek evleri önemli bir sorundan kurtaran şifreli kilit sistemleri ile kart kopyalanması ve anahtar kaybolması gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Pin koduyla alışverişin hayatımıza soktuğu şifreler sayesinde evlere kolay ve hızlı giriş sağlanabilir. Evden çıkarken de güvenlik şifresinin kurulduğu sistemler istenmeyen zorlamalara ve hatalı şifre girişlerine karşı duyarlıdır. Caydırıcı özellikleri ile hırsızlık olaylarını bitirmeye başlayan şifreli kilitler günümüzde her sektörde ihtiyaç olarak kullanılmaktadır.

kale şifreli kilit

kale şifreli kilit

 

Bu gönderiyi paylaş