Parmak İzli Kilit

Parmak İzli Kilit

Parmak İzli Kilit

Desi utopic parmak izli barel Standart bir kapı için birkaç dakika içerisinde parmak izi ile açılıp otomatik olarak kilitlenir hale gelebilir mi? ( altdaki videomuzu izleyiniz )Ütopik ile bu artık bu mümkün. Tamamen kablosuz ve pilli yapısı sayesinde kolayca monte edilebilen DESi Utopic, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi sayesinde sizlere konforu ve güvenliği bir arada sunuyor. Eskiden sadece filmlerde gördüğümüz Parmak İzli Kilit  günümüzde ev, ofis, yemekhane, banka, hastahene gibi pek çok alanda kullanılır hale gelmiştir. Personel takip, üye takip sistemleri olmak üzere güvenlik de dâhil pek çok konuda ihtiyaç duyulan sistem pratik kullanımı ile kalabalık mekânlarda ve konutlarda da tercih edilen bir sistemdir.  tek tek alınan parmak izleri de cihaza tanımlanır. 3 adedi yetkili ( master ) olmak üzere toplam 99 adet parmak izi hafızasına sahiptir en başta tanıtılan 3 adet master parmak izi sistem üzerinde değişiklik yapma yada parmak izi ekleme çıkarma gibi işlemleri yapabilir. 4 adet AA kalem alkaline kalem pil ile çalışır yaklaşık  2500 – 4000 civarı kilitleme açma yapabilmektedir parmak okuyucusu ise 1 adet  cr 123 a pil ile 8 bin kez parmak okuyabilir piller bitmeye yakın seli uyarı veriyor pillerini siz son kullanıcı olarak kolaylıkla değiştirebilir isteseniz ise teknik destek verebiliriz.

parmak izli kilit fiyatları

Parmak izli kilit sistemi nasıl çalışır? Monte edilen cihaz ve alınan parmak izlerinin tanıtılması aşaması sonrası sistem kurulur. Parmak izini göstererek hafızadaki izle uyuşması neticesinde konut sakininin giriş, çıkışına olanak sağlanır. Özellikle kalabalık iş yerleri ve dairelerde takibin zor olduğu çalışma saatlerine büyük önem taşıyan sistem Parmak İzli Kilit fiyatları araştırılırken dikkate alınmalı fayda vardır ucuz kalitesiz çin malları alıp yarı yolda kalmayın

parmak izli kilit sistemleri

Personel sayısına göre farklılık gösteren, parmak izi onayı ile turnike, bariyer veya kapı açılmasına onay veren, kartlı, şifreli, alarmlı çeşitler gibi pek çok seçenek sunan Parmak İzli Kilit sistemleri ile istenen her şey kontrol altına alınabilir. Parmak izinin sadece kişiye özel olması sebebiyle hızlı tanıma, hareket kaydı, eş zamanlı çalışma, maksimum güvenlik, kopyalanması mümkün olmayan güvenlik, ekonomik çözüm gibi seçeneklerle en mükemmel güvenlik seviyesinin kurulması sağlanır. Güvenlik gerektiren tüm kapı ve giriş alanlarının kontrolü sağlayan Parmak İzli Kilit sistemi ile tüm bilgiler raporlanabilir hale gelmiştir. Sistemler kurularak kullanacak personele gerekli eğitimler verilir. Cihazlar garanti süreleri dolmadan her türlü arıza ve bakıma karşı teknik donanıma sahip ekiplerin güvencesi altına alınmaktadır. Her kurulan sistemler enerji tasarruf sistemleri ile de birleştirilebilmektedir.

Parmak İzli Kilit

Parmak İzli Kilit


şifreli kapı kilit sistemi

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir