personel kartlı geçiş sistemi

personel kartlı geçiş sistemi

personel kartlı geçiş sistemi

Pkds nedir sorusuna kısaca personel devam kontrol sistemi diyebiliriz çalışanlarınızın bu cihaza ek olarak ayrıca satın alacağınız  bilgisayar yazılımı programı ile hangi saatler arasında giriş çıkış yaptığını takip edebiliriz. Yada sadece bu cihazı satın alarak ister kart ister şifre isterseniz de parmak izi ile giriş çıkış yapılabilir.

Parmak izi Kapasitesi : 1.000
Kayıt Kapasitesi : 100.000
Parmak izi + Proximity Ka + Şifre Tanımlama
2,8″ TFT Renkli Ekran
USP , TCP IP
Türkçe Menü
Yaralı ve Soyulmuş Parmaklar için Yüksek Tanıma Yeteneği
10 Parmak Tanımlanabilir Özellik
Parmak izi Sensör Çözünürlüğü : 500 DPI
Çalışma Voltajı : DC 5V 0,5 Amp.
Çalışma Modu : Online / Ofline

 

Kartlı geçiş sistemi ve faydaları ofis, fabrikalar, kamu binaları, toplu taşıma alanları, okullar, hastaneler gibi pek çok farklı alanda kullanılan personel kartlı geçiş sistemi kontrollü geçişler sağlamak amacıyla kullanılır. Bu sistemler ihtiyaç halinde geçiş kısıtlamalarını güne ve zamana ayarlı şeklide yapabilir. Kart okutulduğunda sinyal gönderimi ile çalışan program kişinin geçiş hakkı var ise kapının açılmasını sağlar. Kart geçiş izni veya kartında yeterli bakiye olmayanlar kartlı geçişten faydalanamaz.

Personel kartlı geçiş sistemi fiyatı

Kartlı geçişler istenilen formda yapılabilir. Turnikeli ve kapılı olanlar en çok tercih edilenlerdir. Cihaz yönetimi şifrelidir ve güvenlidir. Personel kartlı geçiş sistemi fiyatı hesaplanırken kullanım kolaylığı ve kontrol mekanizması görevi gördüğü de unutulmamalıdır. Kapılara da takılabilen kartlı sistem hem kapı açılması hem de enerji tasarrufu için kullanılmaktadır. Bu haliyle özellikle otellere kullanılan sistem kart takılı olmadığı sürece odadaki fazla enerjinin kullanımında tasarrufa gider.

Personel kartlı geçiş sistemleri

Kartlı Geçişin Faydaları iş güvenliğinin yanı sıra kolaylık açısından da tercih edilmektedir. Cepten ya da çantadan okunabilen sistemlerle iş performansı ve hızı düşmeden devamlılığı sağlanmaktadır. Kartlı geçiş sisteminin ana amacı tam güvenliği sağlamaktır. İzinsiz girişler önlendiği gibi istenen bölümlere de girişler kısıtlanır. İşletme belli bir disiplin altında tutulur. Erişim kontrol edilirken istenen bazda raporlama da yapılmış olur. Yaşanacak herhangi bir istenmeyen olaydan sonra kimin bölgeye girdiği veya o saatlerde bölgede olduğu kolayca tespit edilir.

personel geçiş kontrol sistemleri

Personelin bölüm veya bina içi dolaşımını kısıtlayan ve denetleyen sistem pek çok açıdan avantaj sağlar. Personel kartlı geçiş sistemleri fiyatları sistem içinde kullanılmak istenen fonksiyonlara göre ve ihtiyaç duyulan geçiş sistemi adedine göre her firmaya özel olarak hazırlanır. Geçiş sistemlerinin pek çok çeşidi ve pek çok farklı özelliği bulunur. Çok kapılı binalarda anahtarla geçiş sıkıntılarının kartlı sistemlerle kolay hale getirilmesi pek çok şirket açısından devrim niteliğindedir. Kamera izleme, hırsız algılama, yangın ihbar gibi sistemlerle de bütünleştirilebilen program sayesinde eleman dikkatinden kaçabilecek istenmeyen durumlar önlenebilir. Binaya gelen ziyaretçilerinde kayıt altına alınmasında kullanılan sistemler bu sayede çok katlı binalarda güvenliğin de sağlanmasına hizmet eder.

personel kartlı geçiş sistemi

PKDS PARMAK İZLİ GEÇİŞ SİSTEMİ

Bu gönderiyi paylaş