Şifreli Kapı Kilidi

Şifreli Kapı Kilidi

Şifreli Kapı Kilidi

Suya karşı dayanaklı dış mekanlar için ıp68 iste kartlı geçiş ister şifreli geçiş isterseniz de her ikisini de kullanarak geçiş imkanı sağlar.

Metal Kasa
Arkadan aydınlatmalı tuş takımı
2000 Kullanıcı
125KHz / 13.56 MHz
5 -12V
Kilit Açma: Şifre, Kart, Kart ve Şifre
IP68
Ebat: 120*80*25 (mm)

Hepimizin son dönemlerde yakından görüp tanıdığı şifreli kilitler günümüz teknolojisi dâhilinde neredeyse her kişi ya da kurumun kullanabilir hale geldiği bir durumdadır. Birkaç sene öncesine gittiğimizde bu gibi geçiş kontrol ünitelerine ileri teknoloji ürünleri niteliğinde bakılmakta ve satıcı kişiler tarafından son derece yüksek fiyatlar talep edilmekteydi. Pek çok insanın sadece filmlerde gördüğü şifreli kapı kilidi sistemi artık herhangi bir ofis girişinde, bina kapısında ya da otel ve hastane gibi yerlerde mevcut hale gelmiştir. Gelişmiş teknoloji ile şifreli kapı kilidi ürünlerinin hem fiyatları hem de boyutları küçülebildiği için dileyen herkes çok kolay ve hızlı bir şekilde elde edebiliyor ve istediği yerde uygulama fırsatına sahip oluyor.

Şifreli Kapı Kilidi Fiyat

Bu gibi sistemler günümüz koşullarında çok daha geniş alanlara hitap etmekte ve çeşitli alanlarda tercih edilmektedir. Bu alanlara başlıca örnekler vermek ve ne gibi faydalar sağladığını da sizlere belirtmek isteriz. Öncelikle şifreli kilit sistemlerinin uygulandığı alanı örneklerinin en başında büyük apartman girişleri ve bina giriş kapıları yer almaktadır. Bu alanlarda şifreli kilit sistemlerinin yer alması son derece güvenilir ve olması gereken şekildedir. Üstelik şifreli kapı kilidi fiyat detaylı bir şekilde araştırmak ve bu ürünün satışını yapan firmalar arasından güvenilir ve profesyonel olanlarını tercih etmek en doğrusu olduğu için sizlere fayda sağlayacaktır. Ofis girişlerinde, hastanelerde, otellerde, okullarda ve depolarda da yoğun bir şekilde tercih edilen ve beğenilen sistemlerdir. Ayrıca bütün resmi kurumlarda da tercih edilen kilit sistemleri bu doğrultudadır.

Şifreli Kapı Kilit Sistemi

Kilit sistemleri, geçişleri kontrol etmek istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz bir üründür. Şifreli kapı kilidi fiyatları eskiden olduğu gibi küçük bir servet ödemeniz gerekmez artık cüzzi miktarlara apartmanınıza ofis girişinizse bu sistemi montaj ettirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde artık anahtar kalabalığını yanınızda taşımanıza gerek yoktur. Anahtarlarınızı unuttuğunuzda kapıda kalma gibi olayları da yaşamak zorunda kalmazsınız. Diğer kilit sistemlerine göre çok daha pratik ve çok daha kolay bir kullanım olanağı sunmaktadır. Üstelik yetkisi olmayan kişilerin de girişini önleyen bir sistemdir.

Şifreli Kapı Kilidi

ıp68 dış mekan suya karşı dayanıklı şifreli geçiş sistemi

Şifreli Kapı Kilidi

Şifreli Kapı Kilidi

Bu gönderiyi paylaş