Warning: mkdir(): Permission denied in /home/u9107314/gostergec.gen.tr/wp-content/themes/porto/inc/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 131
şifreli kapı kilit sistemi | Pratik Kart Göstergeç Anahtarsız Kartlı Giriş Sistemleri

şifreli kapı kilit sistemi

şifreli kapı kilit sistemi

şifreli kapı kilit sistemi

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte şifreli kapı kilit sistemi her ofis ve apartmanlarda kullanılmaya başlamıştır. Herhangi bir bina, ofis, hastane, otel, spor salonu kapılarında görebilmenin mümkün olduğu kapı kilitleri çok kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.

Şifreli kapı kilidi fiyatları

şifreli kapının sağladığı avantajlar; Anahtar taşımanıza gerek kalmaz. Daha pratiktir anahtar kullanımı ve taşımasına göre avantajlar sağlar. Yetkisiz kişilerin içeriye girmesini engeller. Kart gibi maddeler kopyalanabilir ancak şifre kişiye özeldir. Gerekli görüldüğü durumlarda sık sık değiştirilerek çözüm sağlanabilir. Şifreli kapı kilit sistemi fiyatları ve özellikleri çok farklı çeşitlerde piyasada bulunmaktadır. Fiyatlar kullanıcı istekleri ve ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. ofisinizin kapısında kullanılan kilit ile apartman girişindeki kilidin özelliklerinin birbirinden farklı olması gerekmektedir. Apartman girişleri özellikle güvenlik çalışmayan sitelerde çok daha özellikle kilitlerle çalışmalıdır. İç mekân ve dış mekân kilitleri özelliklerine göre farklılıklar arz etmektedir. Hava ile temas edecek ortamlarda kullanılacak kilitlerin mutlaka metal kasa ve su geçirmez özelliklere sahip olması gerekmektedir. Tuş takımının kaliteli olması da uzun ömürlü olabilmesi için gereklidir.

Şifreli kapı kilit sistemleri

Kapı kilitleri çalışma prensibi olarak üçe ayrılır. Şifreli kapı kilit sistemleri nasıl yapılır sorusuna şöyle cevap verebiliriz. Kullanılacak üniteler temin edilir ve kapı kilidini kurma işlemi yapılır. Şifreli kapı kilidinin nerede kullanılacağı ve kabloların nereden geçeceği de hesap edilmesi gereken konular arasındadır. Bu cihazlar herhangi bir bilgisayar ünitesine bağlı olmadan çalışır. Bu sebeple herhangi bir kayıt alınamaz. Giriş ve geçiş kolaylığı sağlanması amacıyla kullanılırlar. Tek bir şifre veya birden fazla şifre tanıyabilirler. Şifreli kapı kilit sistemi kart okuyucu modellerle de tanımlanmış olabilir. Online geçiş kontrollü modellerde bilgi hafızada tutulur ve giriş çıkış dokümanları alınabilir. Bu sistemin tek dezavantajı program ile bağlantı kesilmesi durumunda kapı giriş çıkışının yapılamamasıdır ki bu da hiç istenmeyen bir durumdur. Uzay filmlerinden tanıdığımız ve şimdi de evlerimizden aşina olduğumuz sistemler evleri ve güvende saklanmak ihtiyacı hissedilen eşyaları korur ve aklımızın onlarda kalmasına engel olur. Maliyetleri düşüren ve enerji tasarrufu sağlayan sistemler her gün yenilenmekte ve yaygınlaşmaktadır.

şifreli kapı kilit sistemi

şifreli kapı kilit sistemi


şifreli kapı kilit sistemi

şifreli kapı kilit sistemi

şifreli kapı kilit sistemi

Bu gönderiyi paylaş